Registrácia na konferenciu Cyklistická doprava 2019 v Galante spustená!

Srdečne vás pozývame na XI. ročník odbornej konferencie Cyklistická doprava o cyklistickej doprave, cykloturistike a udržateľnej mestskej mobilite. Konferencia sabude konať  22.-23.októbra 2019 v Penzióne Viktória v Galante. Súčasťou konferencie bude aj vyhodnotenie kampane Európsky týždeň mobility 2019 na Slovensku.

Hlavným cieľom konferencie je vzdelávanie tých zástupcov samospráv, organizácií a inštitúcií, ktorí majú priamy dosah a kompetencie v tejto oblasti. Ďalším cieľom konferencie je vzájomné zdieľanie dobrých príkladov a skúseností medzi odborníkmi zo Slovenska a Európy. Konferencia vytvára priestor aj na neformálne stretávanie sa, pre diskusie a nadväzovanie odborných vzťahov.

Aktuálny program a buletin konferencie(PDF)

Hlavní organizátori konferencie sú OZ Mulica, Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica, Nadácia Ekopolis a OZ MAS Galanta.

Záštitu nad konferenciou prevzali minister dopravy a výstavby Slovenskej republiky Arpád Érsek, minister životného prostredia Slovenskej republiky László Sólymos a predseda Trnavského samosprávneho kraja Jozef Viskupič.

Konferencia sa koná aj vďaka podpore Zeleného vzdelávacíeho fonfu MŽP SR a Európskeho sociálneho fondu prostredníctvo OP Efektívna verejná správa.

 

Registračný formulár

Registrácia je už skončená.

 

 

 

 

Začnite diskusiu o tomto článku na forum.cykloplatforma.sk

Archív komentárov

One thought on “%1$s”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte číslo podľa rovnice(chránime sa pred spam robotmi) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.