REC Slovensko vyhlásilo videosúťaž projektu mobile2020

 

REC Slovensko vyhlásilo videosúťaž zameranú na pozitívnu propagáciu cyklistickej dopravy v mestách. Súťaž sa realizuje v rámci projektu mobile2020 kofinancovaného programom Inteligent Energy Europe (IEE) Európskej komisie a trvá od 1. júna 2013 do 30. septembra 2013.

 

V rámci súťaže môžu súťažiaci zasielať prostredníctvom prihlasovacieho formulára krátke, max. 3-minútové videá, ktoré budú pozitívnym spôsobom propagovať využívanie bicykla, ako dopravného prostriedku v mestách. Je len na súťažiacich, akú formu prezentácie zvolia, teda či bude video animované alebo hrané, či v ňom bude použité hovorené slovo, titulky, alebo bude v pozadí hrať hudba, dôležité je však dodržať autorské práva.

 

Tri najlepšie videá budú odmenené hodnotnými cenami vo forme bicyklov a cyklokamery. Podmienky súťaže je možné nájsť na stránke www.rec.sk alebo spolu s prihlasovacím formulárom na stránke www.mobile2020.eu/country-pages/slovensko/home-slovensko.html.

 

O projekte:

Cieľom projektu mobile2020 je zvýšiť vedomosti a zručnosti územných plánovačov, dopravných plánovačov a ďalších zamestnancov samospráv malých a stredne veľkých miest v 10-tich štátoch Európskej únie a v Chorvátsku prostredníctvom seminárov, počas ktorých budú mať účastníci možnosť naučiť sa o dobrých praktických riešeniach ako zvýšiť podiel cyklistiky prostredníctvom zlepšenia plánovania, adekvátnej infraštruktúry, služieb pre cyklistov a lepšej komunikácie a propagácie.

 

Okrem podpory cyklistiky na politickej a plánovacej úrovni, projekt mobile2020 cyklistiku viditeľne propaguje aj medzi verejnosťou. Aktívne zapojenie ľudí je základom pre zmenu ich dopravného správania. Jednou z foriem propagácie je aj vyhlásenie videosúťaže, v rámci ktorej môže sama verejnosť aktívne prispieť k propagácii tohto zdravého a environmentálneho spôsobu dopravy.

 

Viac informácii získate na stránke www.rec.sk, alebo na telefónnom čísle 02 / 52 63 29 42.

 

leták a súťažné podmienky si môžete stiahnuť tu:

letak_mobile2020_

Sutazne podmienky 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte číslo podľa rovnice(chránime sa pred spam robotmi) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.