Prilba z húb, ktorá vám padne ako uliata.

Keď som si chcel kúpiť prilbu na bicykel, častokrát sa mi stávalo, že nemali moju veľkosť (lebo medzi nami) mám dosť veľkú hlavu:-) Takže niekedy číslovanie , o ktorom som si myslel, že je v pohode,nakoniec ukázalo, že je nanič. Podobné problémy prinútili mladých študentov zamyslieť sa nad tým,ako vytvoriť prilbu, ktorá by vám padla ako uliata.

Huby na hlave?

A prišli so zaujímavým konceptom prilby, ktorá sa prispôsobí vašej hlave. Nie nebojte sa, nejde o žiadne plesne ani hubové ochorenia kože. Samotná technológia je o to zaujímavejšia, že sa na výplň využívajú huby, namiesto klasickej umelej peny.

 

Je ľahko skladateľná

Ďalšou výhodou tejto prilby je to, že si ju môžete poskladať do rôznych tvarov a zmestí sa vám aj do menšej tašky. Jednoducho ak budete chcieť prilbu, prídete do obchodu, kde oskenujú vašu hlavu a dokážu vám vytlačiť prilbu presne na mieru. respektíve malé časti, ktoré sa neskôr poskladajú do tvaru prilby.

prilby z húbPomohol vesmírny výskum

Mimochodom túto prilbu vymysleli študenti, ktorí študovali vesmírne inžinierstvo na University of California Los Angeles. Ak sa tento koncept uchytí aj do biznisu, môže sa stať zaujímavým hráčom na trhu prilieb pre cyklistov.

ako zložiť prilbu
zdroj: fastcoexist.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte číslo podľa rovnice(chránime sa pred spam robotmi) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.