Ponuka zaujímavého kurzu Jesennej cykloškoly Cyklodopravy-možnosť prihlásiť sa iba do 7.10!

Úrad Trnavského samosprávneho kraja pripravil vzdelávaciu aktivitu – Jesennú školu cyklodopravy v spolupráci s mimovládnymi organizáciami a akademickým sektorom pod záštitou Ministerstva dopravy a výstavby SR. Z dôvodu blížiaceho sa čerpania prostriedkov POO a prostriedkov z Európskych štrukturálnych a investičných fondov (EŠIF) je nevyhnutné vzdelávanie v oblasti udržateľnej mobility na všetkých úrovniach.

Jesenná škola cyklodopravy je projekt, prvý svojho druhu na Slovensku, ktorý v štyroch blokoch  priblíži pracovníkom samospráv témy ako potenciál rozvoja cyklistickej dopravy na Slovensku, dizajnové princípy cyklodopravnej infraštruktúry, bezpečnosť a komfort cyklistickej dopravy, či navrhovanie cyklistickej infraštruktúry od A po Z. Bloky jednotlivých prednášok budú prebiehať v Kongresovej miestnosti  Úradu Trnavského samosprávneho kraja,  Starohájska 10, 917 Trnava, v dňoch 12.10.2022, 19.10.2022, 2.11.2022 a 16.11.2022 vždy od pol desiatej (9.30 hod) do cca 14,00 hod.   

Správne vedenie trasy mestom, dopravným priestorom, ulicou, križovatkou, kvalitné a bezpečné aplikovanie dopravného značenia, bezpečnosť? Ak Vás táto téma zaujíma, tento vzdelávací cyklus je určený práve Vám.

Prednášať v jednotlivých blokoch na témy Základné princípy, Infraštruktúra I, Infraštruktúra II, Komunikácia, osveta, kampane budú odborníci z Ministerstva dopravy a výstavby, Ministerstva vnútra, Cyklokoalície, NaKole, z.s.,, Urban caast, Cykloplatformy,  OCI BB, miest ako Trnava, Malacky, či Bratislava, Metropolitného inštitútu a tiež projektanti cyklotrás. Súčasťou vzdelávania budú aj diskusie a cykloexkurzia. Účastníci vzdelávania po absolvovaní celého vzdelávacieho cyklu obdržia Osvedčenie o absolvovaní odborného seminára. Ďalšie podrobnosti vzdelávania budeme priebežne dopĺňať na webovom portáli https://trnava-vuc.sk/krajska-cyklokoordinatorka/

Účasť na Jesennej škole cyklodopravy je bezplatná, je určená  predovšetkým pre  pracovníkov verejnej správy, pracovníkov v oblasti dopravy, udržateľnej mobility, projektových manažérov a komunikačné oddelenia. Svoju účasť prosím potvrďte najneskôr do 7.10.2022  v prihlasovací formulár 
Záujemcom zo strany samospráv odporúčame na vzdelávanie prihlásiť len jedného účastníka z dôvodu obmedzenej kapacity. V prípade naplnenia kapacity účastníkov si organizátor vyhradzuje právo ukončenia registrácie pred uvedeným termínom a tiež určenia poradia prihlásených účastníkov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte číslo podľa rovnice(chránime sa pred spam robotmi) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.