Pomôžte rozbicyklovať Kežmarok

OZ Vlk,ktorý nikdy nespí z Kežmarku sa rozhodlo dať starším bicyklom druhú šancu a to tým, že sa môžu využiť v rámci komunitného systému verejných bicyklov. V súčasnosti spustili kampaň, kde sa snažia získať finančné prostriedky na spustenie systému verejných bicyklov v Kežmarku.

Vďaka Druhej šanci starých bicyklov od ľudí dostali kopec bicyklov a mysleli si, že z dvoch, troch urobíme jeden funkčný. Otestovali  ich a zistili, že sa veľmi rýchlo kazia a náročne servisujú. Pre spoľahlivé fungovanie potrebujú nové brzdy a ďalšie komponenty.

Rozhodli sa preto zrealizovať kampaň na spustenie komunitného požičiavania bicyklov (podobného aký majú v Bratislave), na ktorý vám bude stačiť iba mobil a bicykel si môžete požičať v celom meste

 

Z  finančného príspevku zakúpia potrebné komponenty, ako sú napríklad brzdy, a dostanú tak bicykle do technického stavu spôsobilého pre zdieľané používanie. Doplnia tiež dielňu, ako aj rozmiestnia cyklostojany  stojany po meste. Praktickou výhodou ich bicyklov sú blatníky, kryt na reťaz, zvonček a vpredu košík na batoh.

Minimálna cieľová suma je 3 000€. Pri nižšej sume budú projekt realizovať v obmedzenom rozsahu a naopak pri vyššej sa im podarí viac, lepšie a kvalitnejšie. Nie celá vyzbieraná suma bude na realizáciu našich snov a plánov. Približne polovica pôjde na odmeny pre prispievateľov a pár percent zhltnú tiež poplatky za prevod peňazí.

kez

Podporiť ich môžete na stránke: https://www.startlab.sk/projekty/54-rozbicykluj-kezmarok/

Prispieť môžete od malej sumy 8 Euro až po sumu 2001 Euro nazvanú Hrdý sponzor vesmírna Odysea.

Odmeny za podporu doručia prispievateľom najneskôr do 30. júna 2016.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte číslo podľa rovnice(chránime sa pred spam robotmi) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.