Lift premení váš bicykel na nákladný bicykel.

Ak potrebujete odviesť niečo nadrozmerné,alebo prepraviť vaše deti na bicykli aj iným spôsobom ako ich posadiť do cyklosedačky pred alebo za vás, máte niekoľko možností.

Buď si kúpite prívesný cyklovozík, alebo nejaký nákladný bicykel. Pritom taký nákladný bicykel (cargo bike) nie je lacná záležitosť.

 

Ich cena sa rádovo pohybuje od 1500 Euro a viac. Jeden Američan (T. Scott) sa rozhodol, že vytvorí akýsi zlepšovák, prostredníctvom ktorého by ste si takýto bicykel mohli vytvoriť z hocijakého bicykla (no zo skladačky však asi nie:-).

lift cargo set

 

Táto sada sa ponúka v súčasnosti cez Kickstarter portál, prostredníctvom ktorého chce nazbierať dostatok financií na vytvorenie sériovej výroby. Cena sady bude cca.900 USD . Celková hmotnosť tovaru, ktorý môžete odviesť je 68 kíl, čo je napríklad menej ako u súčasných výrobcov cargo bicyklov ako napr. Bullit.
Samotná premena má podľa vynálezcu trvať menej ako 60 sekúnd.

Jednotlivé vlastnosti bicykla si môžete pozrieť tu:

lift specifikácie

No ak vás tento vynález zaujal, môžete ho podporiť. Cena v predpredaji je 625 USD. Prípadne ak je niekto z vás ešte šikovnejší,dajte nám tip ako si vytvoriť svojpomocný nákladný bicykel.

1 thought on “Lift premení váš bicykel na nákladný bicykel.

  1. Cena nákladného bicykla nemusí ísť od 1500 vyššie. Yuba Mundo stála pred pár rokmi niečo pod 1000 €, pričom to je plnohodnotný cargo bike s nosnosťou vyše 200 kg.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte číslo podľa rovnice(chránime sa pred spam robotmi) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.