Foťte cyklistov a bicykle a možno vyhráte.

Prečo? Načo? Lebo Nadácia Ekopolis vyhlásila 1. mája 2016 fotografickú súťaž na tému Bicykel ako dopravný prostriedok v práci alebo na dochádzanie do práce. Uzávierka prijímania fotografií do súťaže je 25. mája 2016. Autori víťazných fotografií získajú nákupné poukážky v internetovom obchode www.ephoto.sk vo výške 150 €.

Cieľom fotosúťaže je zvyšovanie povedomia o bicykli ako dopravnom prostriedku a propagácia súťaže Do práce na bicykli. „Súťažiaci môže poslať do súťaže maximálne jednu fotografiu, ktorá podľa neho dobre vystihuje tému súťaže, ktorou je bicykel ako dopravný prostriedok v práci alebo na dochádzanie do práce,“ uvádza Ján Roháč, programový manažér Nadácie Ekopolis. Fotografická súťaž nemá žiadne žánrové obmedzenie.

Súťaž má dve kategórie:
A. Ocenenie poroty
2. Hlasovanie verejnosti

 

Fotografie je možné zasielať do 25. mája 2016 do polnoci na e-mailovú adresu fotoekopolis@gmail.com. Viťaza v kategórii A určí odborná porota. Víťaz kategórie B bude určený hlasovaním verejnosti na sociálnej sieti Facebook (www.facebook.com/nadacia.ekopolis), kde budú vystavené formou albumu (hlasovanie bude spustené 26. mája 2016 o 8.00 hod. a bude trvať do 13. júna 2016. Víťazom fotografickej súťaže sa stane ten súťažiaci, ktorý získa najviac hlasov (“Like”) pod svojou fotografiou).

 

Autori víťaznej fotografie v každej kategórii získajú nákupné poukážky v e-obchode www.ephoto.sk vo výške 150 €.

 

Partnermi fotosúťaže sú Občianska cykloiniciatíva Banská Bystrica, o.z. a internetový obchod ephoto.sk.

Viac informácií: Ján Roháč, programový manažér Nadácie Ekopolis, , rohac@ekopolis.sk.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte číslo podľa rovnice(chránime sa pred spam robotmi) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.