10 rokov časopisu Cyklistická doprava

je to až neuveriteľné že už prešlo 10 rokov. Ako by to bolo včera čo sme sa dohadovali o čom bude prvé číslo.
Za 10 rokov sa zmenilo toho veľa, nie len v našich životoch, ale aj v prostredí cyklistickej doprave. Boli sme pri tom, keď sa navrhovali nové zmeny pre cyklistov v zákone (je až neuveriteľné ako sa ťažko presadzovala jednosmerka pre cyklistov, či smerové tabule), keď vznikali nové cyklozdruženia, či vznikala cyklistická konferencia a aj tento portál. Do časopisu prichádzali a odchádzali cyklonadšenci ktorý chceli písať do časopisu (ale zistili že je to zadarmo :)).
Sa mi zdá že všetko čo sa kedy začínalo s príponou Cyklo sa spájalo vždy s dvoma menami 🙂 Keď vychádzal prvý časopis, tak prečítanosť bola na úrovní do 500, teraz sú to tisíce ľudí.
Ak si pozretie archív nájdete tam rôzne zaujímavosti. Napríklad z roku 2010 článok, kde a ako mal vypadať most Chucka Norrisa

PDFVERZIA Januárové číslo časopisu Cyklistická doprava (1/2010)

 


PDFVERZIA

Za 10 rokov časopis prezentoval vyše 1000 článkov od desiatok autorov. Prinášal rôzne materiály, rady, či predstavoval nové osobnosti v cyklistickej doprave, ktoré boli vtedy neznáme.
Menila sa grafika
Časopis vchádza do druhej dekády svojho života, a ja môžem len dúfať že obsah sa vám bude stále páčiť :). Nie vždy je časopis dokonalý, ale vždy je robený od srdca.
r…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte číslo podľa rovnice(chránime sa pred spam robotmi) * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.